Jakie aspekty wystroju biura przyciągają nowe talenty?

Bez wątpienia zdajesz sobie sprawę z tego, że projektowanie biur to ciągle zmieniający się świat, ale jeśli chcesz przyciągnąć do swojego biura największe talenty i przenieść swoją firmę na wyższy poziom, jakie aspekty musisz uwzględnić?

Dobrym przykładem są ogromne biura w budynkach Apple i Google. Mają one strefy, miejsca do odpoczynku, stołówki, restauracje, kawiarnie, miejsca do współpracy i najnowsze kabiny biurowe, w których każdy może w spokoju robić to, co chce.

Choć nie dysponujesz takim budżetem jak Apple czy Google, nie oznacza to, że nie możesz wykorzystać ich jako inspiracji na mniejszą skalę! Strefy można łatwo wprowadzić do biura na planie otwartym, stosując ścianki działowe, panele akustyczne i inne meble biurowe, które oddzielają poszczególne części biura. Strefy przerw mogą służyć jako miejsca współpracy, ale można też wydzielić strefy ciszy.

Jeśli chcesz wykorzystać swoje sale konferencyjne do współpracy, pomyśl o stole do sali konferencyjnej z systemem zarządzania kablami lub o stołach typu flip top do sali konferencyjnej.

Nieszablonowe myślenie, kreatywność i innowacyjność z pewnością pomogą Ci przyciągnąć największe talenty do Twojej przestrzeni.

Czy masz jakieś inne pomysły, które warto dodać?