Cztery sygnały, że czas zmienić wystrój biura

Czy dawno nie zmieniałeś niczego w swoim biurze?

Stare powiedzenie "zmiana jest równie dobra jak odpoczynek" jest z pewnością bardzo prawdziwe i czasami, gdy zmieniasz coś wokół, odświeżasz rzeczy i wnosisz nową energię do swojego biura, możesz zobaczyć wzrost produktywności jako rezultat.

Jeśli myślisz o uczuciu, które masz, gdy zmieniasz coś w swoim domu, być może po zmianie wystroju salonu, jest to poczucie nowości i chcesz spędzać tam czas, ponieważ czuje się wyjątkowo w wyniku ciężkiej pracy, którą włożyłeś, aby dostać się do tego punktu. Zmiana czegokolwiek w biurze przynosi to samo uczucie i może być ogromnym wzmocnieniem morale dla pracowników również.

Spójrzmy prawdzie w oczy, każdy chce pracować w nowoczesnym, eleganckim i super stylowym biurze, takim, które jest wygodne, pomocne i łatwe do spędzenia czasu.

Chociaż nie można iść wokół dokonywania zmian cały czas, ponieważ wszyscy wiemy, że te zmiany kosztują, są pewne czasy, kiedy te zmiany są bardziej niż konieczne.

Więc, kiedy los może dać ci kuksańca w kierunku zmiany wystroju wnętrza biura, a może nawet przejście do pełnego remontu?

Oto pięć znaków, które powinny powiedzieć ci, że zmiany muszą być dokonane.

  1. Minęłowięcej niż 7 lat od ostatniej zmiany wystroju biura - Jeśli nie pamiętasz, kiedy ostatni raz dokonałeś przemeblowania lub zmiany ogólnego wystroju, to jest to całkiem wyraźny znak sam w sobie! 7 do 10 lat powinno być maksimum, ponieważ w tym czasie twój wystrój zacznie wyglądać więcej niż trochę tatty! W tym przypadku, dlaczego nie zdecydować się na kolorowy projekt zamiast?
  2. Masznaprawić więcej rzeczy niż faktycznie działa - Jeśli nadal trzeba naprawić swoje biurka biurowe lub półki, itp., to kolejny znak, że rzeczy zaczynają się do końca ich życia (dosłownie) i potrzebują trochę uwagi.
  3. Kolor na ścianach zaczyna bl aknąć - Z czasem kolory zaczynają tracić swoją jasność i blakną. Jeśli tak się dzieje, to zdecydowanie trzeba pomyśleć przynajmniej o przemeblowaniu. W wielu przypadkach wystarczy zmiana wystroju wnętrza i szybkie polizanie farby, aby naprawdę odświeżyć przestrzeń i wpuścić do niej nową energię.
  4. Twoi pracownicy zaczynają narzekać na bóle - To ważny znak, na który musisz zwrócić uwagę. Jeśli zauważasz, że twoi pracownicy mówią ci, że mają bóle pleców, bóle szyi, bóle nadgarstków, bóle głowy, itp. to jest to dość potępiające odbicie twoich obecnych mebli biurowych. Stoły, biurka, krzesła, one nie trwają wiecznie! W takim przypadku należy zwrócić się w kierunku nowych stylowych biurek biurowych i ergonomicznych krzeseł, aby uniknąć tych problemów mięśniowo-szkieletowych.

Warto dobrze się zastanowić, zanim dokonasz jakichkolwiek zmian w ogólnym planie aranżacji. Istnieją pewne kolory, których powinieneś unikać przy projektowaniu biura, zwłaszcza jeśli masz małe i szczególnie ciemne pomieszczenie. Znając te informacje z wyprzedzeniem, można uniknąć problemów i pracować w kierunku przyjemnego i inspirującego wystroju biura dla swoich pracowników do pracy w ramach.

Łatwo jest odłożyć zmianę nowoczesnego wystroju biura do innego czasu, ponieważ nie jest to ścisły wydatek konieczny. Jednak im dłużej to odkładasz, tym dłużej będziesz miał do czynienia ze starym i potencjalnie tandetnym wyglądem swojej przestrzeni. Może to mieć negatywny wpływ na morale, a wszyscy wiemy, że morale ma silny związek z produktywnością.

Tak więc, podczas gdy zmiana biura może nie być wysoko na liście priorytetów w tej chwili, jest to coś, o czym będziesz musiał pomyśleć w pewnym momencie. Jeśli to zbliża się do 7 lat lub wyższego punktu, to musi przenieść się dalej w górę listy priorytetów, na pewno!