Kiedy nadszedł czas, aby przeprojektować swoje biuro?

Wszyscy słyszeliśmy powiedzenie "zmiana jest tak dobra jak odpoczynek". Jednak kiedy wiesz, kiedy nadszedł czas, aby dokonać zmiany, i jak możesz powiedzieć, czy skaczesz w zbyt szybko lub nie podejmujesz działań, których potrzebujesz?

Może być trudno wiedzieć, kiedy jest właściwy czas na zrobienie czegoś, ale niektóre decyzje są łatwiejsze niż inne, a wiele sytuacji daje ci znaki, na które po prostu musisz zwrócić uwagę.

Na przykład, jeśli myślisz o zmianie swojego biura wokół, być może kupując kilka nowych mebli biurowych i zmieniając cały wystrój, jak możesz być pewien, że naprawdę musisz to zrobić, czy naprawdę musisz wydać te pieniądze, czy też powinieneś poczekać trochę dłużej?

Dobra wiadomość jest taka, że ta konkretna decyzja da Ci znaki, że już czas.

Zdecydowanie nadszedł czas, aby przeprojektować swoje biuro, gdy:

  • Minęło ponad 10 lat od ostatniego przemeblowania lub zmiany czegokolwiek w biurze
  • Twoje meble biurowe łamią się lub stale wymagają naprawy
  • Twoi pracownicy skarżą się, że ich krzesła biurowe dają im ból pleców lub szyi
  • Kiedy wchodzisz do biura, to po prostu nie czuje się nowoczesny lub innowacyjny
  • Rzeczy po prostu czuć statyczne i czujesz, że istnieje potrzeba nowej energii
  • Twoje meble biurowe nie pasują lub wyglądają na przestarzałe

Łatwo jest odkładać na później odnowienie biura lub całkowite przeprojektowanie, ponieważ kosztuje to pieniądze i zajmuje czas. Istnieje również możliwość, że zmiana biura w ten sposób zakłóci pracę Twoich pracowników, a tym samym spowoduje spadek wydajności. Żadna firma nie chce, aby tak się stało.

Jeśli można kiwnąć głową do nawet jednego z powyższych znaków, to jest czas, aby poważnie myśleć o zmianie rzeczy wokół w swoim biurze. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, możesz to zrobić skupiając się tylko na jednym elemencie. Na przykład, może po prostu trzeba tchnąć trochę świeżości do swojego biura i można to zrobić przez malowanie ścian i decluttering parapety, więc można rzucić otwarte okna i niech świeże powietrze w.

Może trzeba wymienić meble biurowe i sprawić, by wszystko pasowało. Ta mała zmiana może zrobić ogromną różnicę od jak wygląda biuro i jak czuje się w nim Twój pracownik podczas dni pracy. Nie musisz podążać za najnowszymi trendami i odtwarzać drogiego projektu, który widziałeś online, możesz po prostu sprawić, że twoje biuro będzie świeższe i bardziej energiczne dzięki kilku zmianom w dobrym kierunku.

Nie tylko twoi pracownicy będą szczęśliwsi, a zatem bardziej produktywne, ale będzie zatrzymać swój obecny personel i może nawet przyciągnąć nowe talenty w procesie. Wszystko to jest bardzo osiągalne z po prostu zmieniając kilka rzeczy wokół w biurze i koncentrując się na doświadczeniu swoich pracowników podczas ich dni pracy. Oczywiście, należy również zapytać swoich pracowników, co chcieliby zmienić i zobaczyć w nowym projekcie biura - nigdy nie wiadomo, mogą mieć kilka fantastycznych pomysłów, że nie myślałeś o sobie!