Czy Twoje życie jest stale naładowane?

Jest bardzo prawdopodobne, że przez większość dnia w Twoim domu lub biurze znajduje się jedno lub drugie urządzenie, które jest naładowane. Prowadzimy mobilny tryb życia, np. pracujemy na telefonach komórkowych, urządzeniach, laptopach, a wszystkie te urządzenia wymagają ładowania, aby mogły działać. Oczywiście urządzenia z możliwością ładowania są dostępne od lat, ale wydaje się, że na naszych biurkach stale znajduje się kabel lub dwa kable do ładowania!

Migająca kontrolka ładowania może być bardzo uciążliwa, gdy jesteś poza domem, a także może stanowić poważny problem podczas podróży służbowych, które zazwyczaj oznaczają BYOD (Bring Your Own Device - Przynieś własne urządzenie) w ramach umeblowania sali konferencyjnej. Na szczęście istnieje kilka przydatnych sposobów, aby to obejść. Główną opcją jest Power Bank, czyli małe urządzenie, które podłącza się do telefonu, tabletu lub laptopa i które zapewnia godzinę lub nawet więcej dodatkowego ładowania. Gdy jednak zabraknie Ci energii, będziesz miał kłopoty!

Inną opcją jest zadbanie o to, by w każdym miejscu było dużo urządzeń do ładowania. W biurze można wykorzystać np. stół konferencyjny z systemem zarządzania kablami, dzięki któremu każdy będzie mógł podłączyć swoje urządzenia bez plączących się po całym pomieszczeniu kabli.

Nie ma sposobu na całkowite wyeliminowanie konieczności ładowania urządzeń; jest to cena, jaką płacimy za bycie tak zaawansowanym technologicznie.

Czy masz jakieś inne przydatne wskazówki, które pomogą Ci upewnić się, że Twoje urządzenia są zawsze naładowane?