Czy artykuły papiernicze do biura to już przeszłość?

Życie nieustannie się zmienia, a w świecie biurowym trudno za tym nadążyć. Na początek, czy nie używasz już papieru?
Większość z Was zapewne odwraca teraz wzrok z zakłopotaniem! Faktem jest, że większość firm jest częściowo pozbawiona papieru, ale daleko im jeszcze do pełnego przejścia na ten system. Office Gemini zebrało kilka statystyk, które pomogą Ci w końcu pozbyć się papieru z Twojego biura - czy wiesz, że 7,5% dokumentów jest gubionych? Uporządkowane biurko to jeden ze sposobów, aby tego uniknąć, ale papier łatwo ulega zagubieniu.

Wraz z postępującą z roku na rok erą cyfrową, nasuwa się pytanie, czy papierowe artykuły biurowe będą kolejną rzeczą, bez której się obejdziemy. Zastanów się, ile razy zdarza Ci się zapisywać coś długopisem i papierem, zamiast pisać na maszynie? Prawdopodobnie niezbyt często!
Nowoczesne systemy biurowe są z pewnością bardziej ukierunkowane na technologię, ale zawsze będą istniały pewne przybory piśmiennicze, których potrzebujemy, takie jak długopisy, karteczki samoprzylepne i notatniki do bazgrania. Dostawcy mebli biurowych wiedzą o tym i dlatego zawsze można znaleźć szafki do przechowywania takich przedmiotów. Możesz również znaleźć wiele opcji przechowywania dla swojego domowego biura, dzięki czemu Twoje artykuły papiernicze będą przechowywane w miejscu niewidocznym.

Oprócz potrzeb związanych z komercyjnymi meblami biurowymi, należy również pomyśleć o tym, ile artykułów papierniczych zużywamy miesięcznie i spróbować je ograniczyć, jeśli jest to w ogóle możliwe. To z pewnością pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, a także pomoże środowisku.

Czy Twoje biuro osiągnęło już nieuchwytny status biura bez papieru?